دلم می خوادکه...+فال هفته

یک شب پائیزی که میتونست خیلی خوب و رمانتیک باشه. من از کسی که دوستش داشتم یک جمله  شنیدم. خیلی برام سنگین بود. این که میگم خیلی سنگین بود یعنی واقعا هضمش غیر ممکن بود.

مطمئن بودم تقصیری ندارم.برای همین دلم شکست.خیلی. این که میگم خیلی شکست یعنی واقعا درد داشت.حالا فکر میکنم درست از همون شب یکی دستش رو روی شونه هام گذاشته. از اینجا به بعدش رو دیگه شماها نخونین.

توئی که دستت رو شونمه. ته دلم یک چیزی ازت میخوام که خودت میدونی. خوب؟ اینجا هم نمیگم .نمیخوام ادای آدم خوبهای تو قصه ها رو در بیارم. ولی کاش دستت روی شونه های اونم باشه.درست از همین امشب. این جمله رو از همونجای دلم میگم که اون شب خیلی شکست.

این چند روز و شب که من در حسرت خوردن یک قاشق غذای خونه هستم یک چیزی رو کشف کردم. این که جنس زمان از نوع یک ماده الاستیسیته کاملا کشسان ساخته شده. اما یک نوع خاصیت ویژه هم داره. یعنی وقتی میخوای کش نیاد و رهاش میذاری از داخل خودش رو جمع میکنه(یک فنر رو تجسم کنین که هم میتونه به سمت بیرون و هم به سمت درون به دست شما انرژی وارد کنه ) حالا چرا اینو گفتم! چون تو اوج بی وقتی صدا گذاری یک فیلم دیگه رو هم قبول کردم. یک انیمیشن دینی ویژه ماه مبارک. عجب ماه مبارک و خوش یمنی بوده 04.gif

فال هفته

فروردين(بره)
در اين هفته بر اثر موضوعي، براي انتخاب و يا اقدامي دچار ترديد و دودلي خواهيد شد. براي رسيدن به يک مقصد عجول نباشيد. در اواخر هفته در نتيجه رسيدن خبري بعضي ترديدهاي شما از ميان خواهد رفت، به زودي تغيير و تحولي در امور روزانه تان پيش خواهد آمد.در مورد يک دلخوري پيش آمده، بهتر است دنباله قضيه مربوط به آن را نگيريد و آن را فراموش کنيد.، چون هر چه بيشتر بخواهيد توجيه اش کنيد، مبهم تر و پيچيده تر خواهد شد.
 

 ارديبهشت(گاو)
در اين هفته سعي کنيد مقصود و منظورتان را به طور شفاف بيان کنيد، تا بعضي ها را دچار سوء تفاهم نکند و از اين بابت مشکلاتي براي شما پيش نيايد. براي انجام کاري و يا معامله اي پول لازم به دست شما خواهد رسيد. مسافرتي کوتاه مدت در پيش داريد. سعي کنيد براي تمدد اعصاب از اوقات فراغت خود به خوبي استفاده کنيد و فکر و ذهنتان را از افکار تيره و نوميد کننده به دور نگه داريد.
 

 خرداد(دو پيکر)
يکي از آرزوها و ياخواسته هايتان در اين هفته صورت تحقق به خود گرفته و يا در شرف انجام قرار ميگيرد. نگراني ها را از خود دور کنيد و مصمم باشيد. از قديم گفته اند در کار خير حاجت به استخاره نيست. همين روزها واقعيتي برايتان روشن ميشود و بعضي فکرهاي تيره و تار از سرتان خارج خواهد شد. اين روزها خود را خسته و فرسوده احساس مي کنيد. احساستان درست است و براي چاره بهتر است کمي به خود مرخصي بدهيد، هم مرخصي جسمي و هم روحي.
 
 
 تير(خرچنگ)
حتمأ خودتان هم پي برده ايد که برخي از مشکلاتتان مربوط است به کم رويي تان و ملاحظه کردن ديگران،گاهي لازم است که آدم رودربايستي ها را کنار بگذارد و حرف دلش را صاف و صريح به طرف مقابل بگويد. البته حرف هاي منطقي که در آن اما و اگر و شايد نباشد. سعي کنيد حس حسادت را که به تازگي در وجودتان سربرآورده از خود دور کنيد، چون جز رنج دادن خود هيچ نتيجه اي از آن نخواهيد گرفت.برنامه اي که در سر داريد به اجرا در مي آيد.
 

 مرداد(شير)
يک موضوع عاطفي با موانعي برمي خورد و براي مدتي متوقف و شما را دل نگران خواهد کرد. در اين هفته از دعوت به گفتگو و مشاوره سرباز نزنيد و سعي کنيد که در اين گونه جلسات شرکت کنيد تا ديگران هم نقطه نظرهاي شما را بشنوند و مطمئن باشيد ضرر نخواهيد کرد. يک فرصت خوب و يک شانس کمياب بر سر راه داريد. براي پيشبرد يک امر اجتماعي خود را از کمک هاي فکري و يا عملي ديگران بي نياز ندانيد. بهتر است کمي از خودخواهي هاي خود بکاهيد.
 
 
 شهريور(خوشه)
اگر بنشينيد و کلاهتان را به قول معروف قاضي کنيد، خواهيد ديد که برخي از مشکلاتتان ناشي از اين بوده که به توصيه ها و حرف هاي مشفقانه نزديکان خود بي توجه بوده ايد. پس بهتر است کمي هم از خود نرمش و انعطاف نشان دهيد. يک اتفاق خوب و اميدوارکننده بر سر راه داريد.از يک رقابت و يا آزمون موفق بيرون خواهيد آمد. به زودي طرف مورد نظر متوجه حسن نيت و صداقت شما خواهد شد.
 

 مهر(ترازو)
در اين هفته از تصميمي که گرفته بوديد و يا کاري را که شروع کرده بوديد، پشيمان خواهيد شد. از يکي که از او انتظاري نداشتيد خدماتي در حد فداکاري خواهيد ديد. آنچه را که در جستجوي آن بوديد، پيدا مي کنيد. يک مسافرت کوتاه مدت اما بسيار مفيد خواهد داشت. سعي کنيد به افکارتان نظم و ترتيبي بدهيد و از پريشان شدن آن جلوگيري به عمل آوريد تا بتوانيد براي آينده تصميم درستي بگيريد.
 

 آبان(کژدم)
به زودي موجباتي فراهم مي آيد که بر اثر آن خواهيد توانست يکي از خواسته هاي قديمي خود را برآورده کنيد.بيهوده خود را از جمع دوستان و يا جمع خانوادگي کنار نکشيد و آن را نوعي آسودگي خاطر نپنداريد، چون در صورت استمرار انزواطلبي بر روحيه و اخلاق شما لطمه وارد مي آيد. سعي کنيد در کارهاي اجتماعي و خانوادگي مشارکت داشته باشيد ، يک اختلاف مالي بر رابطه شما با يکي از نزديکان اثر منفي مي گذارد.
 
 
 آذر(کمان)
با نشان دادن حسن نيت خود، مي توانيد بر بعضي سوء تفاهم هاي خانوادگي پايان دهيد. براي آنچه که از دست داده ايد، غم وغصه به دلتان راه ندهيد و خود و يا ديگران را مورد سرزنش قرار ندهيد، چون خيلي زود اين عارضه جبران خواهد شد. در اين هفته نسبت به دوستي و صميميت يکي از اطرافيان دچار شک و ترديد خواهيد شد. نسبت به انجام برنامه اي که در خيال داريد، نگراني و ترديد به خود راه ندهيد و به توانايي هاي خود مطمئن باشيد.
 

  دي(بز)
سعي کنيد احساسات واقعي خود را پنهان و يا مغشوش جلوه ندهيد، مطمئن باشيد حرف دل حتما به دل طرف مقابل مي نشيند.ماسک به چهره زدن و نقش بازي کردن چه در رفتار و چه در گفتار خيلي زود رو مي شود و ماهيت خود را نشان مي دهد. به زودي با اتفاقي احساس خواهيد کرد فصل تازه اي در زندگي تان باز شده است.با کمک شما يکي از بلاتکليفي بيرون مي آيد، پس بهتر است او را چشم انتظار نگذاريد.
 

 بهمن(دلو)
اين روزها بهتر است خود را به دست امواج احساسات بسپاريد و منطقي و معقول فکر کنيد و تصميم بگيريد. براي انجام يک معامله مهم فرصت هاي خوبي به دست مي آوريد. يک مشکل و يا يک مانع بر سر راه برنامه مورد علاقه تان پيش مي آيد، اما اگر کمي تدبير کنيد مي توانيد از کنار اين مانع بگذريد. اين روزها همچنين بايد به فکر سلامتي خود باشيد و بعضي دردها و کسالت ها را دست کم نگيريد.
 

 اسفند(ماهي)
اگر کمي به خود و امکانات و توانايي هاي خود بينديشيد خواهيد ديد که مثل خيلي هاي ديگر هستيد، پس انتظارهاي شما از زندگي نيز بايد در همان حدي باشد که ديگران از زندگي دارند. اگر کمي از توقعات و زياده طلبي ها کم کنيد و به آنچه که داريد قانع باشيد بخش قابل ملاحظه اي از ناراحتي هاي شما کاسته ميشود. به عبارتي ديگر زندگي را براي خود و اطرافيان خود آسان بگيريد.آن وقت راحت تر خواهيد بود. از يک نوآشنا پيشنهادي تازه و مفيد خواهيد شنيد. هديه هايي در راه داريد

/ 5 نظر / 6 بازدید
نی نی

سلام خوبین.ببخشید که این همه دیر اومدم آخه دیروز تازه از درس خلاص شدم آخه دیروز کنکور دانشگاه آزاد داشتم راستی واسم دعا کنید که دولتی قبول بشم امروز نتایج رو می زنن.وبتون هم مث همیشه عالی هست منم آپم سری بهم بزن

رضاالف

ای مرغ سعادت که گشودی پر و بال روی سر ما خراب کار ي نکنی

فرشته

سلام مهران.. بابت کار جديد هم تبريک.. گاهی وقتا همه ی موقعيتهای خوب با هم ميان و با هم می رن.. چه خوب که همه رو با هم پذيرا باشی.. شکستن دل اين روزا خيلی عادی شده.. خيلی.. کاش برای من هيچ وقت عادی نشه.. هيچ وقت..

بهار

سلام .ما هم دانشگاه قبول شديم برادر. بی کاری يه درديه پر کاری هم يه درد ديگه ما به آن و شما به اين گرفتار. خدا کنه هميشه نانتان در روغن باشه.

ریحانه

همیشه دچار تردیدم نیازی به دانستنش نسیت همیشه همیشه همیشه