فال هفته

من آدم بد قولی نیستم.روی هم رفته چیزی رو که بگم انجام میدم انجام میدم اما این روزها روزی ۱۴ ساعت سر کلاسم.ما بقی وقتم رو هم باید مطالعه کنم. در فقر شدید زمانی دارم دست و پا میزنم.کاش میشد تا ۱۹ شهریور کامپیوترم خراب میشد تا اینقدر وقتمو نگیره. این تابستون از نصفه گذشت ولی من هنوز نتونستم استراحت کنم. طفلونکی مهران 02.gif.اینم فال هفته.

فروردين(بره)
 
يکي از موارد نوميدي شما به اميدواري بدل ميشود و مراتب رضاي خاطر شما فراهم مي آيد و يا نگراني هاي شما از بابت بعضي تنش هاي خانوادگي برطرف ميشود. اين روزها خرج هايي را متحمل شده ايد. خودخوري و عصبيت در اين مورد هيچ فايده اي ندارد و بايد به طريقي خود را تسلي دهيد. به زودي پيشنهادهاي پرخير و برکتي خواهيد شنيد. مواظب باشيد که بعضي مخالفت هاي شما با اين و آن منجر به ضررو زيان در آينده نشود.
 
ارديبهشت(گاو)
 
فکر کردن و تأسف خوردن در مورد آنچه که گذشت هيچ فايده اي ندارد. براي فراهم آوردن رضايت خاطر خود به نتايج حاصل آمده فکر کنيد. به زودي موجباتي فراهم خواهد آمد تا بخشي از ضررهاي مالي شما جبران شود. يک خبر مهم و شيرين در راه داريد. در اين هفته خيالتان از بابت يک ناراحتي جسمي که مدتي است فکرتان را به خود مشغول کرده است، راحت خواهد شد. مقدار قابل ملاحظه اي پول به سوي شما در راه است.
 
خرداد(دو پيکر)
 
 براثر بعضي مسائل مالي بگومگوهايي در خانواده خواهيد داشت و به زعم خود از ولخرجي هاي يکي از اعضاي خانواده حسابي دلخور و عصبي خواهيد شد. اما اگر به موضوع دقيق تر نگاه کنيد، خواهيد ديد که موضوع چندان هم ولخرجي نبوده است. از يکي که به قول و قرارش اعتمادي نداريد، وفاي به عهد خواهيد ديد. يک کار ابتکاري شما مورد توجه نزديکان قرار مي گيرد. در دو روز آخر هفته روحيه شما بهتر از روزهاي اوليه هفته خواهد شد.
 
 
تير(خرچنگ)
 
 تغيير و تحولاتي در امور شغلي شما رخ خواهد داد. مواظب بعضي وسوسه ها باشيد. باري به هر جهت اقدام نکنيد و يا دست به کاري نزنيد ، چون بعدأ پشيمان خواهيد شد. ملاقات با يک نوآشنا مشغله هاي فکري تازه اي را براي شما به وجود مي آورد. اين روزها بايد مواظب حرف زدن هاي خود باشيد تا نيش زبان شما موجب دلخوري و آزار ديدن ديگران نشود. خبري را که مهم نمي پنداشتيد برايتان مهم خواهد شد.
 
مرداد(شير)
 
 يک موضوع عاطفي و احساسي براي مدتي افکارتان را پريشان خواهد کرد. يک بگومگوي مشاجره مانند با يکي از همسايگان و يا همکاران خود در پيش داريد. اگر بتوانيد دامنه آن را کش ندهيد، چندان عوارضي در پي نخواهد آورد.در هر حال به نفع شماست که کوتاه بياييد. حتي اگر کمي از حق خود بگذريد. يکي از آشنايان در وضعيت نامساعدي قرار مي گيرد و اين وضعيت براي شما ناراحتي هاي فکري زيادي ايجاد خواهد کرد.
 
شهريور(خوشه)
 
در اين هفته فرصت هاي بسيار خوبي براي عقد قرارداد و يا انجام معامله به دست مي آوريد. سعي کنيد موقعيتي را که در حال حاضر به دست آورده ايد ، حفظ کنيد. از بلندپروازي ها و از دست زدن به کارهايي که در آنها تجربه اي نداريد، پرهيز کنيد. به قول معروف بيگدار به آب نزنيد. نگران وضعيت فعلي کارتان نباشيد، به زودي تغيير و تحولي مثبت در آن ايجاد ميشود. نگاهتان را همچنان اميدوار و مثبت نگه داريد.
 
 
مهر(ترازو)
 
اين روزها به جهاتي بايد خيلي مواظب حرف ها و رفتارتان باشيد، چون يکي از نزديکان شما در موقعيت حساسي از لحاظ روحي و رواني قرار دارد. هر آن ممکن است از رفتار سرد شما برآشفته شود و واکنش هاي تندي نشان دهد. بي جهت دامنه توقعات و آرزوهاي خود را آن قدر گسترده نکنيد که از عهده انجام برنياييد. اين روزها بايد تصميم مهمي بگيريد. در اين هفته مسير تازه اي در کارتان پيدا ميشود. منتظر يک ديدار تازه باشيد.
 
 آبان(کژدم)
 
اگر بتوانيد به خودتان بقبولانيد که در زندگي چه مي خواهيد و چه هدفي را بايد دنبال کنيد، بخش قابل ملاحظه اي از مشکلاتتان با خود حل خواهد شد. بهانه جويي هاي بدون منطق و لج کردن با خود و يا با نزديکان نه تنها مشکلي را حل نمي کند بلکه موجب آزارتان هم خواهد شد. مي توانيد از کمک هاي يک شخص مجرب و با نفوذ برخوردار شويد.در اين هفته در يک محيط اداري مشکلاتي براي شما پيش مي آيد. سعي کنيد در هر حال خونسرد باشيد و در خونسردي بهتر مي توانيد تصميم بگيريد.
 
آذر(کمان)
 
 از لحاظ عاطفي تغييراتي در روحيه شما پديدار خواهد شد. گره يکي از مشکلات شما به دست کسي است که اگر کمي تواضع نشان دهيد، او راضي به کمک کردن به شما ميشود. همين روزها جرقه هايي از شانس و فرصث هاي کمياب و ذي قيمت را خواهيد ديد. چرخ زندگي براي شما روي غلطک و سراشيبي قرار مي گيرد. دنيا را سبز و خرم و ايام را آفتابي و دلپذير خواهيد يافت. رفتار يکي که برايتان ارزش خاصي دارد، تغيير خواهد کرد.

 
دي(بز)
 
با رسيدن يک خبر، فکرتان براي مدتي پريشان خواهد شد. براي مقابله و يا تصميم گرفتن ابتدا سعي کنيد افکارتان را منظم کنيد. براي پيشبرد کارتان ناچار مي شويد به رغم ميلتان منت يکي را بکشيد. در اين هفته از يکي از دردسرهاي آزاردهنده خلاص مي شويد و يا مزاحمت هاي يک نفر که چشم ديدن او را نداريد، کم مي شود. حس حسادت را اگر از خود کم کنيد کمک زيادي به روحيه و اعصاب خود کرده ايد.
 
بهمن(دلو)
 
اگر اين فکر را که جز به خود به کمک کسي احتياج نداريد، از خود دور کنيد و دست کمک بعضي ها را پس نزنيد، قدم هاي مثبتي به نفع خود برداشته ايد. ملاقات هاي گيج کننده اي خواهيد داشت. در تار و پودهاي يک مشکل اداري گرفتار مي شويد، اما با کمي حوصله و تدبير مي توانيد اين مشکل را حل کنيد .در ميانه هفته موجباتي فراهم مي آيد تا خود به ارزش هاي کارتان و توانايي هايتان واقف شويد. در اين هفته با چند اتفاق خوش مواجه خواهيد شد.
 
اسفند(ماهي)
 
براي نشان دادن احساسات و يا تمايلات خود به طرف مقابل فرصت هاي خوبي به دست خواهيد آورد. سعي کنيد رودربايستي ها را کنار بگذاريد و آنچه را که در دل داريد، به زبان آوريد تا بعد دچار سرزنش از خود نشويد. کارتان رونق زيادي پيدا مي کند و از يک رکود موقتي خارج ميشود. با يک شگفتي در اين هفته مواجه خواهيد شد. کارتان مورد توجه افراد خبره قرار مي گيرد و از يک فشار مالي بيرون خواهيد آمد

/ 12 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عاطفه

من فالم وخوندم .ليلا هم خوندش فالشو از ليلا بيشتر از من درست دراومد.متولد اسفند هستش

عاطفه

واسه چی کامپيوترت خراب بشه؟

عاطفه

از پينگ که مشخصه ولی بازم ميگم:بنده آپ بيدم

نگين

خب پس اين فال احتمالا واسه آدمای بالای ۲۰ سال حقيقت داره ... ! چون من نه ؛طرفی؛ رو ميشناسم نه کار ميکنم نه هيچی ! اينهمه کار داری بازم ميای پای اين ؟؟ نکن اين کارو با خودت . سيمشو بکش و ديگه م نزنش به برق . يا آداپتورشو گم و گور کن جلو چشت نباشه ! اراده ت کجا رفته پسر ؟

بی سوت

سلام ! ميگم ها فال که ميگيری من ياد اسطرلاب می افتم لطفا طالع من رو هم بگو رابين هود

مونا

البته در اينکه ادم بدقولی هستيد که اصلا شکی نيست. خوب من هم وقت استراحت خيلی ندارم.تازه ادم سرکار باشه که بهتره.اقلا سرش گرمه کمتر فکر و خيال مياد سراغش. باوجودی که سرکار خيلی خسته ميشم و وقتی ميام خونه مثل يه جنازه ميفتم رو مبل گاهی هم همونجا خوابم ميبره.اما جاضزم روزی ۲۰ ساعت هم کار کنم. من که خيلی شاکرم.

فرشته

خسته نباشيد آقا مهران چه خوب که مجبوريد مطالعه داشته باشيد..