بی عنوان

اصلا هم دلم نمیخواد بگم که کمتر از 24 ساعت گذشته چیکار کردم یا چقدر خوشحالم و چقدر ترس دارم.
فکر میکنم  همه چیز آماده بود.
ظاهرا قرار اینجا هم اقداماتی صورت بگیره.توضیح این که فال هفته فردا رو همین زیر اضافه می کنم.
فال هفته

فروردين(بره)
 
اين روزها بهتر است از بعضي حساسيت هاي خود بکاهيد و از نشان دادن شدت عمل درمقابل عوامل نامناسب بپرهيزيد. خبر خوشحال کننده اي خواهيد شنيد . سعي کنيد بعضي بدبيني ها را از خود دور کنيد. روزهاي شاد و روشني در پيش داريد.بالاخره مقدمات آن معامله مورد نظر فراهم مي آيد. بهتر است با اطرافيان خود با مداراي بيشتري رفتار کنيد. يک مسافرت ناخواسته در پيش داريد، اما راضي بر مي گرديد.
 
ارديبهشت(گاو)
 
روزهاي شلوغ و پرتکاپويي در پيش داريد. يک فکر مزاحم و آزاردهنده دست از سرتان بر مي دارد و گذر زندگي را در يک مسير هموار و مساعد خواهيد يافت. وضعيت کاري شما دچار تغييراتي خواهد شد و در يک مسير تازه خواهد افتاد. طلبي که داريد وصول ميشود و يا مقداري پول از جايي که انتظار نداريد به دست شما مي رسد. امکان يک موقعيت ايده آل که مدت ها آرزوي آن را داشتيد فراهم مي آيد.
 
خرداد(دو پيکر)
 
هنگام برخورد با يک موضوع نامساعد و يا مسئله پيچيده بهتر است صبر و شکيبايي خود را حفظ کنيد تا بتوانيد بهتر تصميم بگيريد. به زودي به خاطر يک مسئله اداري ناچار ميشويد جنب و جوش بيشتري از خود نشان دهيد . به زودي نشانه هايي از خوش اقبالي ها را پيش روي خود خواهيد ديد. مجردين متولد اين ماه منتظر خبرهاي خوشي در مورد تشکيل خانواده باشند. يک چيز گرانبها به دست شما مي رسد در نگهداري آن سهل انگار نباشيد.
 
 
تير(خرچنگ)
 
کج فهمي ها و يا ناسپاسي يکي از نزديکان موجب مقداري تنش عصبي براي شما خواهد شد سعي کنيد در برخورد با ديگران مقاصد خود را روشن و شفاف بيان و مطرح کنيد و از هرگونه ترديد و مبهم گويي پرهيز کنيد، چون دود آن ابتدا به چشم خودتان خواهد رفت. سعي کنيد در هر حال اعتماد به نفس خود را تضعيف نکنيد و توانايي و تخصص خود را دست کم نگيريد. يکي از نزديکان از شما دور مي شود و دلتنگي هايي براي شما پيش خواهد آمد.
 
 مرداد(شير)
 
يک مشکل که مدتي است شما را درگير خود کرده است ، همين روزها دست از سر شما بر مي دارد و يا از مزاحمت هاي يک همسايه و يا يک همکار خلاص خواهيد شد و نفسي به راحتي خواهيد کشيد. سعي کنيد حق و حقوقي را که در محيط کار و يا سکونت خود داريد، حفظ کنيد و به ديگران اجازه ندهيد که آن را ناديده بگيرند. در اين هفته با يک پيشنهاد وسوسه انگيز مواجه خواهيد شد که برايتان کلي مشغله فکري ايجاد خواهد کرد.
 
 شهريور(خوشه)
 
نقشه و يا طرح هايي را که براي آينده خود کشيده ايد، رويا و يا آرزوهاي دست نيافتني نپنداريد.مطمئن باشيد روزهاي آتي براي شما شيرين تر خواهد شد. از قديم گفته اند از شما حرکت و از خدا برکت . پس اهمال کاري و تنبلي را کنار بگذاريد و با اطمينان به موفقيت حرکت کنيد. يک انتظار نسبتأ طولاني در اين هفته پايان مي گيرد و تکليف شما از اين بابت روشن خواهد شد. نسبت به نظر بزرگان خانواده بي تفاوت نباشيد.
 
 
مهر(ترازو)
 
 
در اتخاذ يک تصميم بايد عميق تر و با آينده نگري بيشتر اقدام کنيد.در اين گونه موارد بي حوصلگي ها ممکن است کار دست آدم بدهد.در اين هفته خود را بر سر يک دو راهي خواهيد يافت، اما مطمئن باشيد هر يک از اين دو راه را انتخاب کنيد، پشيمان نخواهيد شد.در اواخر هفته اختلاف شما با يک نفر به پايان مي رسد ومتقابلا بد قولي يکي ديگر شما را عصبي و ناراحت خواهد کرد. مقداري پول از دست شما خارج ميشود.
 
 
آبان(کژدم)
 
 
هفته را با نوعي کلافگي و سردرگمي شروع خواهيد کرد،اما تدريجا موفق خواهيد شد که افکار خود را منظم کنيد. بهتر است مسايل و تعهدات خود را بنا به سررسيد و موقعيت انها در نوبت قرار دهيد و ابتدا به دم دستي ترين آنها برسيد. به زودي به يک مجلس جشن مانند دعوت مي شويد وسعي کنيد از اين فرصت ها به کمال استفاده کنيد وبراي مدتي هر چند کوتاه به مغزتان استراحت بدهيد.
 
آذر(کمان)
 
 از زير بار سنگين يک مقايسه و يا رقابت خلاص مي شويد ويا بار يک مسئوليت از روي دوش شما برداشته ميشود. از يک کار ابتکاري و خردمندانه شما ستايش ميشود. اين روزها در فکر ايجاد تغيراتي در وضعيت خود هستيد. اگر بتوانيد آن را به انجام برسانيد برايتان تجربه خوبي خواهد شد. نسبت به قول قرارتان و يا به تهداتي که بر عهده گرفته ايد، بايد بيش از پيش احساس مسئوليت کنيد تا برايتان پشيماني به بار نياورد.
 
 
دي(بز)
 
ملاقات با يک دوست ويا يک شخص سازنده وکار ساز برايتان مفيد خواهد افتاد. يکي براي کمک خواستن نزد شما خواهد آمد. خبر ويا نامه اي مسرت انگيز دريافت خواهد کرد. در ضمن از دانستن آن هم تعجب خواهيد کرد. ممکن است در تصميم گيري هايتان براي آينده موثر افتد . موفقيت يکي از نزديکان موجبات رضايت خاطر شما را فراهم مي آورد ودر ضمن مشکل يکي از نزديکان گريبانگير شما هم خواهد شد.
 
بهمن(دلو)
 
 هفته خوب و آرامي در پيش داريد و مي توانيد از همه لحظات آن بهرمند شويد. يک ملاقات غيرمترقبه روحيه تازه اي به شما خواهد داد. براي آينده خود و يا يکي از عزيزان موفق خواهيد شد نقشه اي مفيد طراحي کنيد. براي حل يک اختلاف قديمي با يکي از اعضاي فاميل بهتر است شما براي آشتي پيش قدم شويد ومطمئن باشيد که اين کار به نفع شما تمام خواهد شد. خيلي زود پي مي بريد کسي را که بدخواه خود مي دانستيد، آدمي خير خواه است.
 
اسفند(ماهي)
 
 يک دوره انتظار به پايان مي رسد و آن روزهاي آرزو کرده آغاز ميشود. خودتان را براي شروع يک دوره شيرين و خاطره انگيز آماده کنيد. اگر هوشياري از خود نشان دهيد گرفتن پرنده شيرين خوشبختي چندان سخت و غيرممکن نيست. در اين هفته مراقب باشيد رفتار و يا گفتارتان باعث آزار کسي نشود، چون يک دلخوري در پيش داريد اما گذشتن از کنار آن خيلي راحت است، مواظب اعصابتان باشيد و بي جهت آن را فرسوده نکنيد.

فالخند 04.gif

زن متولد تير
زن متولد تير از انتقاد به شدت متنفر است (البته نه از انتقاد كردن، بلكه از انتقاد شنيدن) و مطمئن باشيد اگر روزي آينه قدي اتاقش كوچكترين انتقادي را از او منعكس كند به سرنوشت بدي دچار مي‌شود. رفتار دختر متولد تير را نمي‌توان پيش‌بيني كرد چون همه چيز در اين رابطه بستگي به دنده‌اي دارد كه او صبح از آن دنده از خواب بيدار مي‌شود. در غير قابل پيش‌بيني بودن رفتار زن اين ماه همين بس كه يكي از بزرگترين دانشمندان علم روان‌شناسي دنيا مدتي قبل از همسر تيرماهي‌اش جدا شد چون اين بنده خدا كه مي‌توانست هواي هر نقطه‌اي از زمين در 100 سال آينده را پيش‌بيني كند از پيش‌بيني اخلاق فردا صبح زنش عاجز بود!
زن تيرماه فكر اقتصادي درخشان دارد و براي منحرف كردن ذهن او از پول به سمت مسائل ديگر بايد تلاش زيادي انجام دهيد. به چند نمونه تلاش براي پرت كردن حواس زن متولد اين ماه از مسائل مادي توجه كنيد:
ـ هِي... اونجارو! يه فيل داره رو ابرها قدم مي‌زنه و طبل حلبي گونتراگراس رو مي‌خونه!
ـ كمك... من دارم تو آب خفه مي‌شم!
ـ شنيدي جاري‌ات پشت سرت چي گفته؟
اگر دختري كه در تيرماه متولد شده عاشق شما شده باشد به دو صورت ممكن است اين عشق را ابراز كند:
1ـ خيلي مستقيم مي‌رود سر اصل مطلب.
2ـ خيلي غيرمستقيم مي‌رود سر اصل مطلب.
او به آشپزي علاقه زيادي دارد و بعضي‌ها معتقدند اصلاً براي اين شوهر مي‌كند كه يك نفر هميشه براي چشيدن، نظر دادن وتعريف كردن از غذاهايش دم دست باشد. اين جزو اصول زن متولد تير است كه: «يك شوهر خوب فقط يك شوهر خوب است ولي يك گاز فردار 5 شعله عالي نعمتي است وصف نشدني!»
او خسيس نيست ولي هيچ وقت هيچ چيزي را دور نمي‌ريزد بنابراين هر شب ساعت 9 فقط يك كيسه فريزر آشغال براي بردن دم در به دستتان مي‌دهد! او نسبت به اشياء كهنه و قديمي هم علاقه و دلبستگي زيادي دارد و همين علاقه باعث مي‌شود گاهي با پيرمردهايي ازدواج كند كه جداً واژه قديمي (و البته مايه‌داري) را معنا مي‌كنند!

مرد متولد تير
مرد متولد اين ماه كمي تا قسمتي ماماني (وابسته به مامان ـ توضيح نويسنده!) است و هر كاري هم بكنيد در نهايت ماست مامانش شيرين‌تر و چايي‌اش خوش‌رنگ‌تر است.
مرد تيرماهي اهل حساب و كتاب است و پول درآوردن را دوست دارد. اگر ديديد موقع پخش يك سريال سرگرم‌كننده، شوهر تيرماهي‌تان به جاي تلويزيون ديدن اسكناس مي‌شمارد، بدانيد كه سرگرمي و لذت اين كار برايش كمتر از ديدن آن سريال نيست! البته نبايد فكر كنيد مرد متولد اين ماه يك آدم مادي صرف است چون او در هنرهايي مثل مجسمه‌سازي و نقاشي استعداد زيادي دارد. هرچند كه در نهايت تابلوها يا مجسمه‌هايي كه كشيده و ساخته را در اولين فرصت به بالاترين پيشنهاد مي‌فروشد.
شايد در نگاه اول مرد متولد تيرماه اخمو و عصباني به نظر برسد. ولي با نگاه دقيق‌تر مي‌فهميد كه او در واقع عصباني و اخمو است. (در برخورد با مرد تيرماهي خودتان متوجه اهميت ترتيب قرار گرفتن اين دو صفت در كنار هم مي‌شويد!)
البته بعداً دست‌تان مي‌آيد كه تبديل كردن اين قيافه نه‌چندان آرماني به يك مرد خنده‌رو و شاد، كار سختي نيست. فقط بايد به او به اندازه كافي توجه كنيد و كمي هم به او برسيد تا ببينيد مردها موجودات چندان پيچيده‌اي نيستند! مرد تيرماهي نياز مبرمي به تروخشك كردن دارد و از همان زمان ازدواج شما مي‌توانيد بچه‌داري را هم تجربه كني.

/ 64 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عاطفه

خوب ديگهههههههههههه! ما اينيم.

شيما

ووووووووووووووو با پيرمردا ازدواج می کنن؟

شيما

از این تاییدیه خوشم نمیاد خودمم گذاشتم ولی

شيما

نه نترس خودم می دونم تاییدش نمی کنم اقا مهران همون قدر که خودمو می شناسم اتی رو هم می شناسم تیر ماهیا حساسن فقط کافیه جرات کنی پیشش از یه دختره دیگه تعریف کنی یا از این جور کلمه ها به کار ببری می بینی چه بلایی سرت میاد گفتم که به قول شیوایی نکات ایمنی رو رعایت کرده باشی با اتی لاو شدی تایید نکن

عاطفه

خوب ديگهههههههههههه! ما اينيم.

عاطفه

وا پير مرد کجا بوده؟ خواب ديدی تو؟