مردی که دلش درد می کند

پیش نوشت:چگونه ناتمامي قلبم بزرگ شد و هيچ نيمه اي اين نيمه را تمام نكرد!
چگونه تاب مي آورم اين همه روياي تویی كه نمي رسد؟

*
مردی هست که با هيچ کس درد دل نمی کند، ولی همه می دانند که دلش درد می کند.
مردی هست که برعکس است. با دوستانش غريبگی می کند و در غريبه ها به دنبال دوستانش می گردد. از نزديکانش دور است و با هر کسی که دور است نزديک می شود.به هر چيزی که در دسترس باشد دست نمی زند و فقط چيزی را می خواهد که دستش به آن نمی رسد.مردی هست که برای بهتر شناختن خودش هر کاری را تجربه می کند، و بعد از هر تجربهء جديد خودش را کمتر و کمتر می شناسد. مردی هست که می خواهد از خودش فرار کند، ولی در خودش گم شده است و راه فراری نمی بيند.

مردی هست که در هشياری می خوابد و در مستی بهتر می انديشد.مردی هست که صبحها هيچ کاری نمی کند و شبها به زندگی ادامه می دهد.مردی هست که اينجا نشسته است و فکرش آنوسی دنیاهاست. مردی هست پر از آرزو که نا اميد شده است. مردی هست پر از زندگی که در انتظار مرگ نشسته است. مردی هست که خسته است، و هر روز بيشتر از ديروز ورزش می کند.
مردی هست که حالش از هر چه دور و بر خودش جمع کرده است به هم می خورد. مردی هست که تنهاست و حالش خوب است، و از اينکه در تنهايی حالش خوب است حالش به هم می خورد. مردی هست که عاشقِ عاشق شدن است، و از عشق چيزی نمی داند.
مردی هست که ديگر مرد نيست، چون می داند که مردانگی هم نسبی است، و او زنی در کنارش ندارد. مردی هست که دلش را به هر چه که دارد خوش کرده است و هيچ دلخوشی ندارد. مردی هست... مردی هست... مردی هست.

مردی هست که در من است و از من نيست. مردی هست که از من بدش می آيد و من هم از او، و ما هر دو يکی هستيم. مردی هست که با من می جنگد و از جنگ بدش می آيد. مردی هست که تسليم نمی شود، و مرا تسليم خودش کرده است. مردی هست که همين است که هست، و هيچ کس نمی داند او واقعا کي است و کجاست و چه می خواهد، ولی همه می دانند که او دلش درد می کند.

/ 27 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سحر

سلام.من سر در نيوردم از اين نوشته.مبهمه خيلی. منم می تونم مبهم بنويسم که کسی منظورمو درک نکنه.مبهم نوشتن هنره به نظر تو؟ غالب وبمو ساناز عوض کرد مثلن منو می خواس سورپرايز کنه...بچه گونه نیس؟ مرسی.

فرناز

سلام آقا مهران درک کردن اين نوشتت يکمی برام سخته اما واقعا از خوندنش لذت بردم. زيبا بود

فرناز

راستی آقا مهران منظورت رو از رنج سنی دور و بر سی سال که بهم گفته بودی رو نفهميدم راستی اگه دلم خواست براتون ميل بفرستم اشکالی نداره؟البته شاید اینکارو بکنم

عاطفه

میشه بگین ست بالا چیه؟اصلا یه هیچ راهی باز نمیشه

سلام راستش اينو يه دوست برام پيام کوتاه داد .خيلی من جا خوردم !و خيلی به فکرم انداخت .فکر کنم تو هم بهش فکر کنی بد نباشه! گاهی آنقدر در آروزو غرق می شويم که فراموش می کنيم آرزوی کسی هستيم! راستش خيلی دلم می خواست دعوات کنم آخه حيف تو .اما من کو چکتر از اونم که بخوام اين کارو بکنم .و اصلا هم به خودم اجازه نمی دم اون چیزی که فکر می کنم را بهت بگم اميدوارم راهت را درست انتخاب کنی و موفق باشی يه چی بگم :می دونی که روحها تو برزخ با اين دنيا ارتباط دارند !و فرشته ها اونها را به جايی می برند که خوشحالشون می کنند . بابات منتظره که ت خوشحالش کنی!

ندا

با سلام بر شما وبلاگتون خیلی خوبه ها راستی تو این آپم مسابقه گذاشتم خوشحال می شم جوا بدی تا بعد بدرررورررررد

بانوی ارديبهشت

چگونه تاب مي آورم اين همه روياي تویی كه نمي رسد؟ نمی دونم نوشتت رو درست فهميدم يا نه...ولی کلا نوشته هات به دل ميشينه

۱.تو زود می فهمی منم چون آمار گير وبلاگت اين امکان را بهت می ده!