فال هفته

فروردين(بره)
 
موردي که براي شما ترديدهايي را پيش آورده بود، برطرف ميشود و آن وقت مي توانيد تصميم مورد نظر خود را بگيريد . يک دلخوري بين شما و يکي از دوستان و يا اعضاي فاميل برطرف ميشود و شما مي توانيد نقطه نظرهاي خود را اعمال کنيد. براي شرط گذاري ها ابتدا بايد مقدورات و توانايي هاي طرف مقابل را هم در نظر بگيريد و سپس اعمال نظر کنيد و خواسته هاي خود را از وي بخواهيد.
 
ارديبهشت(گاو)
 
 اين روزها سعي کنيد بر اعصاب خود مسلط باشيد و از حرص و جوش خوردن در محيط کار تا آنجا که مي توانيد، دوري جوئيد. يک معامله نيمه کاره مانده و يا به هم خورده را به حساب بدشانسي هاي خود نگذاريد. اگر اين اتفاق ها را معمولي و روزمره بدانيد که ممکن است براي هر کسي پيش بيايد، آن وقت احساس آرامش خيال خواهيد کرد.گاهي اين گونه پيش آمدها از روي خير و صلاح آدم اتفاق مي افتد.
 
خرداد(دو پيکر)
 
 در اواخر با کمک يکي که از او هيچ انتظاري نداشتيد، مشکلي از مشکلات شما حل خواهد شد. يک دوره تلخکامي و مزاحمت ها و بدخيالي ها به پايان مي رسد. سعي کنيد پايتان را به اندازه گليم تان دراز کنيد. بي گدار به آب زدن ها و زياده طلبي ها بي آنکه زمينه اش فراهم باشد گاهي کار دست آدم مي دهد. هيچکس تاکنون از قناعت و صبوري صدمه نخورده است.
 
تير(خرچنگ)
 
 براي حل يک اختلاف و يا مشکل سعي کنيد به قول معروف تنها به قاضي نرويد. اگر ما بتوانيم در اين گونه موارد خود را جاي طرف مقابل بگذاريم ، آن وقت بسياري از مشکلاتمان حل خواهد شد. هفته خوب و آرامي در پيش داريد . به شرطي که خود با بهانه جويي ها وبعضي خودخواهي ها آن را به هم نريزيد. در مورد يک مسئله عاطفي نگران نباشيد. اين مشکل با کمي تدبير و خوش خلقي قابل حل است.
 
مرداد(شير)
 
يکي از آرزوهايتان برآورده مي شود.يک گره از کارتان باز خواهد شد و يا يک نوميدي به اميدواري بدل خواهد شد.معامله شيريني در پيش داريد که خود بيش از ديگران از آن احساس رضايت خواهيد کرد. زياد به حرف هاي ضد و نقيض ديگران در مورد اين معامله حساسيت به خرج ندهيد. گاهي همين بگومگوها آدم را دچار ترديد مي کند. يک موضوع که به آن اميد بسته بوديد، دروغ از آب در مي آيد.
 
شهريور(خوشه)
 
 در اين هفته فرصت هاي خوبي براي انجام مقاصد خود به دست خواهيد آورد. ديدار يکي از اعضاي فاميل موجب رضايت خاطر شما خواهد شد. مخصوصأ از اينکه توانسته ايد دل او را به دست آوريد از احساس رضايت وي احساس آرامش خواهيد کرد. هديه اي دريافت خواهيد کرد و يا مقداري پول از جايي که انتظار نداريد، به دست شما مي رسد. مقداري هم پول به صورت يک خرج بزرگ از دست شما خارج خواهد شد.
 
مهر(ترازو)
 
با پيش آمدن يک موضوع خانوادگي از تصميمي که گرفته بوديد ، منصرف خواهيد شد. اين روزها منتظر يکي هستيد تا با آمدنش يک مجلس ميهماني مفصل به راه بيندازيد. به يک مسافرت دعوت مي شويد. موفقيت يکي از نزديکان موجب مباهات شما خواهد شد. يک امر مبهم برايتان روشن خواهد شد و از دلواپسي بيرون خواهيد آمد.
 
 آبان(کژدم)
 
 همين روزها از يک برنامه که به خاطر آن زحمات زيادي متحمل شده بوديد، بهره مند خواهيد شد. مقصود و هدفي را که اختيار کرده ايد، دست کم نگيريد و در مورد انجام آن سهل انگار نباشيد، چون در غير اينصورت سخت پشيمان خواهيد شد . به زودي خود را بر سر يک دوراهي براي تصميم گيري خواهيد ديد. نگران نباشيد شانس با شما همراه است.
 
آذر(کمان)
 
شانس و يا فرصتي را که آرزو داشتيد به دست مي آوريد، مواظب باشيد که اين فرصت را از دست ندهيد. يکي از دوستان قديمي توجه شما را به بعضي تغييرات در زندگي تان جلب خواهد کرد. به خاطر امر خيري مسافرتي در پيش داريد. طي اين سفر پي به ارزش هاي تازه اي در زندگي خود خواهيد برد. از دورويي و يا ناسپاسي يکي از نزديکان حسابي عصبي خواهيد شد.

 دي(بز)
 
به زودي خود را در محيط تازه اي خواهيد يافت.نگران نباشيد خيلي زود از پيش آمدن چنين فرصتي احساس رضايت خاطرخواهيد کرد. در اين هفته از روبه راه نشدن کاري که براي شما از اهميت خاصي برخوردار است، دلخور و نگران خواهيد شد. معامله اي که به آن دل بسته بوديد، به مشکل برخواهد خورد. از دورويي و يا ناسپاسي يکي از نزديکان حسابي عصبي خواهيد شد.
 
بهمن(دلو)
 
در يک مورد عاطفي و احساسي قضيه به نفع شما تمام خواهد شد. قدر فرصت هاي اين چنيني را بدانيد و آن را به بهانه جويي هاي غيرمنطقي از دست ندهيد. اين روزها اگر نمي توانيد افکار خود را منظم و مرتب کنيد، چندان نگران نباشيد. هر کسي هم به جاي شما بود با چنين مشکلي دست به گريبان مي شد. اين مشکل با کمي گذشت زمان حل خواهد شد.
 
اسفند(ماهي)
 
مشکل يکي از اطرافيان حسابي فکر شما را به خود مشغول کرده است. شما اگر نمي توانيد در حل آن ، کمک حال وي باشيد، خود را مقصر و قابل سرزنش ندانيد، يک خبر مهم خواهيد شنيد و با شنيدن آن اميدواري هاي تازه اي برايتان پيدا خواهد شد. نگراني شما از بابت يک مشکل جسمي خود و يا يکي از نزديکان برطرف مي شود.جوانان متولد اين ماه فرصت هاي مناسبي براي تشکيل خانواده به دست مي آورند.

/ 11 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شيما

برم بخونم بيام... دومم هاااا

شيما

خدا رو شکر که هفته ی خوب و آرامی در پيش داريم پس هوا افتابی است آخيـــــــــــــــــــــــــــــــش

عاطفه

اييييييييييييييييييی بابا اين پست رو کی گذاشتين..من که تا الان بودم شيمی من فدات شمبازم جای منو که رزرو کردی

عاطفه

منم حرف شيمارو تائيد ميکنم خدا رو شکر اين هفته هم برام خوبه..عينه اون هفته

عاطفه

چيييييييييييييييييييييييی؟

عاطفه

يادم رفت بگم تو دوتا پستتون شيما اول شده بود درسته گفته بود رزرو من ولی اون اولی شده بود...ديگه واسه منم اولی ودمی فرقی نداره

نيلوفر

فعلا؛ در مورد من صدق نمي کنه چون بعد از سالها بهش نزديک شدم.حالم خييييييييييييييليييييييييی خوبه