سوال اساسی

مهر طلبی طاعونی, زیباست.

همه را به قر بانگاه می برد.

ناله هایی در پشت لبخند هاست .فرد ,اختیار خود را وا گذار می کند و خود را دربست رعایت نمی کند. فرد تا کمر برای لبخند زدن به دیگران خم می شود. او خود را مهم نمی داند. به خود رحم نمی کند .دائم قلب خود را به دیگران تعارف می کند. او عادت دارد از خودش بگذرد تا جا یزه بگیرد. انسان قطعه ای از خداست, اما باورش نیست. او خود را تهدید می کند. اهل تسلیم است , ظرفیت هیچ درگیری را ندارد. او همه چیز دیگران را به همه چیز خودش تر جیح می دهد. آ ویزان هر نگاهیست و هر رهگذری را بزرگتر از خودش می داند . از همه تحسین و تمجید می طلبد. او مضمون رفتار خود را عاشقانه تعبیر می کند . او آزارگر خود است.

این سوال اساسی همورا ه وجود داشته که آیا این عشق است؟

mehrtalabi.jpg

/ 17 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه

سلام به نظر من اين عشق نيست.

شيوا

سلام اولين منطورم اين بود که يکی از اروزوهای من اراده خودمه نه دست خدا و اينو دقيقا درست گقتی. منظور بعديم اين بود که خيلی اط جملات اين پست آ]رت واقعيت دارن. مثلا همسن جمله آهر که نوشتی او آزارگر خود است. من هميشه با خاطراتم خودم رو آزار می دم و هی برای خودم مرورش می کنم و اين باعث ميشه که عصه بخورم و اعصاب خودم رو خودم بهم بريزم . نوشتی تا کمر برای لبخند زدن به ديکران خم ميشود. اين هم راسته. من چون دوست ندارم که ناراحتی کسی رو ببينم خيلی وقتا واقعا تو خودم تا کمر خم ميشم. خيلی وقتا نتونستم خرفم رو بزنم. البته بعضی وقتا هم زدم. کلا آدما دنبال مهر و محبت هستند و اين تنها به نطر من فقط مربوط به جنس مخالفشون نميشه آدم از تک تک افراد دور و برش دنبال محبته از همکاز از دوست از فاميل. حالا اکه دوست داری بیشتر توضیح بدم می تونم به ایمیلت میل بزنم و بیشتر بازش کنم.

نسيم

سلام! ممنون از لطفتون! شما هم آرزو بازی داشتيد پس... آرزوهای ۱و ۳ و ۴ واقعا جالب بود برام... و اين پستتون...آيا اين عشق است؟؟ اين جمله واقعا زيبا بود که:(انسان قطعه ای از خداست اما باورش نيست...) می دونيد...عشق...همان کلمه ای که تقدسش به وسعت آسمانها و زمين است...اونقدر دم دست شده که هر جايی از اون استفاده ميشه...عشق! برتر از اينهاست...عشق! يعنی تکامل...يعنی از نو زنده شدن...اما حيف که اينجا عشق را جور ديگر معنا می کنند...عشق اينجا کالايی است که در بازار سياه دنيا خريد و فروش می شود! سوالات اساسی زيادند! آدم! موجود عجيبی است...نوشته های شما هم اجتماعی هستند...حداقل پستهايی که در اين صفحه بودند که اين طور نشون می دادند... باز هم اینجا خواهم اومد... یا حق!

زيتا

سلام.نه اين عشق نسيت،سرسبردگی است.در هز چيزی زياده روی خوب نيست.

مونا

من واقعا معذرت ميخوام که دیر کردم .و مثل اينکه ايقدر دير کردم که بازی شما تموم شدشما گفته بوديد منو به يک بازی دعوت کرديد؟من واقعا شرمنده هستم.حالا چی کار کنم؟؟؟؟؟

مهشاد

فرکانسش الآن دم دستم نيست . اين دفعه می دم بهتون .

نیلوفر

اکثر ما فکر ميکنيم که عاشقيم دراصل چنين نيست واقعا خودمون رو آزار ميديم

تينا

موافقم مهر طلبی خوده طاعونه گاهی وقت ها ضررش از هر چيز ديگه بيشتره خيلی مهر بونين

تورج بخشایشی

شیطان عصاره ی هوس و لج شد پای فرشته های خدا کج شد دستش به .................. با دو تا شعر تازه بروزم و منتظر خوندن نظرات ارزشمندت.