مرد . نقطه

پیش نوشت:
اولش از رو هوس بود.
اونم یکبار ما رو بس بود.
اما کم کم زندگی شد .
واسه من مثل نفس بود

۱- هر مردی در زندگی به نقطه ای می رسد که از آن نقطه به هيچ نقطهء ديگری نمی رسد. بدين ترتيب هر مردی پس از رسيدن به آن نقطه تا انتهای عمر در همان نقطه زندگی می کند. هر مردی اين نقطه را به خاطر می سپارد. نقطه.

هر مردی در زندگی آنقدر پيشرفت می کند تا روزی می فهمد که کل مسير را اشتباه آمده است. بدين ترتيب هر مردی پس از آن روز فقط پسرفت می کند تا مسير اشتباهش را جبران کند، تا روزی که به نقطهء شروع زندگی می رسد و از ترس اشتباهی دوباره تا ابد در همان نقطه می ماند. اين نقطه در خيال هيچ مردی ربطی به نقطهء قبلی ندارد. نقطه.

هر مردی در خيال خودش روی يک خط مشخص بين دو نقطهء فوق حرکت می کند، و تا زمانی که حرکت می کند هيچ اعتراضی به هيچ چيزی ندارد. هر مردی بالاخره يک روز از فرط خستگی در نقطهء بی ربط ديگری روی خط زندگی اش بين دو نقطهء فوق چند روز استراحت می کند. هر مردی پس از مدتی جهت حرکت خود را گم می کند، و ديگر تا پايان زندگی اش هيچ وقت نمی داند از کدام نقطه به کدام جهت بايد حرکت کند. نقطه.

هر مردی آنقدر به نقاط مختلف زندگی خودش فکر می کند تا بالاخره يک روز متوجه داستان اصلی نقطه ها می شود : تمام زندگی هر مردی فقط و فقط در يک نقطه قرار دارد که صفحهء روزگار اطراف آن می چرخد. نه هيچ خطی هست و نه حرکتی. هر مردی آنقدر در اطراف خودش گذشت زندگی را می بيند تا از تکرار آن خسته می شود، سپس تا ابد به همان يک نقطه خيره می شود و ديگر هيچ چيزی نمی بيند. نقطه.

در جمله آخر نقطه لازم نيست مطابق تصوير عمل نمائيد. salevat.gif

۲- در راستای کوشش و تلاش جهت خريد يک جفت کفش مردانه دلنشين و عدم نتيجه تصميم بر آن شد که يا تغيير جنسيت را با افتخار بپذيرم و يا اين که مانند نيمه روياهای خود مطابق تصوير پوشش خود را تغيير دهم.

333.jpg

پ.ن

۱- ووووی آقاهه چه کفشای سفيد و خوشگل و پاشنه ۳ سانتی شيکی داره 01.gif

۲- مطابق تصوير آقاهه پاهاش مو داره.نياز به خريد اپيليدی ندارم. 09.gif

۳- من از تفنگ خوشم نمياد اين يکی رو ديگه اشتباه کردين. 04.gif

/ 23 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هليا

بازم سلام خيلی خوشحالم که باهاتون آشنا شدم. واقعاْ ممنون که جام خالی کردی چون خيلی دلم دريا می‌خواد. دلم خیلی گرفته در ضمن اصلاْ برام جنگ مهم نيست و تقريباْ از خدامه فقط دلم می‌خواد که از اخبار با خبر باشم. اميدوارم که تو سن ۳۰ سالگی سالم به خونه برسی و ازدواج کنی و ۱۰-۱۲ تا بچه قد و نيم‌قد دور و برت بگيرن و...

zita

سلام.خوبه اين داستان زندگی هر مردی بود.وگرنه بايد بفکر ميافتادم و تعييری در زندگی خودم ميدادم. این عکس هم خيلی جالب هست.گويی مانند مرد داستان شما نيست.اصلن تو عالم ديگری است.

zita

آره عزيز.همسر من هم ايرانی هست،آنهم يک ايرانی دبش دو آتشه.

صدف

سلام... راجع به بيناهايی که نمی بينن خيلی خوب گفتی همينطور راجع به هفت سين! اينقدر خوب بود که لينکت کردم!!! کفشها هم مبارکه! انتخاب خوبيه! نديد ميگم خيلی بهت مياد اين متن پرنقطه ات معرکه بود فقط مشکلش اين بود که من آخرش نفهمیدم مردها چند تا نقطه دارند! راستش هر جوری مرد رو می نویسم اصلا نقطه نداره اما زن دو تا داره! راجع به نقطه ی زنها چیزی نمی دونی؟! فکر کنم اون برام قابل درکتر باشه! تو توی کشتی هستی؟! من عاشق دريام! نمی دونم اول دختر دريا شدم بعد عاشقش يا چون بايد عاشقش می شدم دختردريا شدم!!! مهم هم نيست! سلام من رو بهش برسون و زود بدو بيا خونه! (خيلی دلم برات سوخت که اونجوری نوشته بودی خونننننننننننننننننننننه!) خوش باشی پسر!

صدف

راستی من آرشيوت رو دوست داشتم بخونم اما پیداش نکردم!! نداری؟! تازه شروع کردی يا دلت ميخواد فقط نوشته ی آخرت قابل خوندن باشه؟!

رضاالف

ما مخلصيم ! ولی اگه يه شعر ديگه برات بگم بی خيال آهنگ گذاشتن روی وبلاگم می شی يا ناراحت می شی؟واقعيت اينه که من اولين کاری که بعد از رفتن به يک وبلاگ می کنم اينه که موزيکش رو قطع می کنم چون با موزيک کامپيوترخودم قاطی می شه منم فقط ناظری و شجريان و بنيامین گوش می دم(؟؟؟اين جوری ام ديگه) اين شعر رو يک بار قبلا برات فرستادم ولی چون گفتی من دومين کسی هستم که برات شعر گفتم شايد بهت نرسيده! اگر مهران بخواهی کشوری خوب بيابی ميهنی مقبول ومطلوب پيمبرگونه می بايد دو چيزت عزيزم عمر نوح و صبر ايوب {البته اصل شعر مال هادی خرسندی يه که من مهرانيزه اش کردم}

مهساـمثل ماه

سلام.نقطه.سر خط.بازم نقطه. همه ي مداد رنگي ها مشغول بودند...به جز مداد سفيد...هيچ کسي به او کار نمي داد...همه مي گفتند:{تو به هيچ دردي نمي خوري}...يک شب که مداد رنگي ها...توي سياهي کاغذ گم شده بودند...مداد سفيد تا صبح کار کرد...ماه کشيد...مهتاب کشيد...و آنقدر ستاره کشيد که کوچک وکوچک و کوچک تر شد...صبح توي جعبه ي مداد رنگي...جاي خالي او...با هيچ رنگي پر نشد. مهسا

سال و مال و فال و حال و اصل و نسل و تخت و بخت/ باشد اندر شهریاری بر قرار و بر دوام / سال خرم فال نیکو مال وافر حال خوش/ اصل ثابت نسل باقی تخت عالی بخت رام/.

سايه

پس نتيجه اخلاقی اينکه به اون نقطه ای رسيدی که تغييير ظاهری پذيرفته شده!

سايه

سلام.. اول از نقطه های زندگی آدم گفتيد و بعدشم درباره نقاط زندگی مردا که در واقع يکی است ساکن رسيديد! بعدم درمورد نوع پوشش نوشتيد که می خواهيد تغيير بديد ..منم گفتم پس به اون نقطه رسيدی که بايد تغيير کرد...حالا تغيير در شما ظاهريه و با نوع پوشش !