وبلاگ دست دوم

فال هفته به همراه فالخند مرداد ماهی ها

۱-

مهماني كوچكي كه پياده روي شبانه مي كشيد
بوسه پنهاني از پس هديه ميلاد بود و ...
تنهايي پيش رو

۲- فال هفته

فروردين  (بره)
خبرهاي خوبي درباره آنچه که اين روزها فکر و ذکرتان را به خود مشغول کرده است، خواهيد شنيد و از يک موضوع مالي خيالتان آسوده خواهد شد. مقداري پول، البته پيش بيني شده به دست شما مي رسد. به يک ديدار تازه قلب و چشمانتان روشن خواهد شد. به يک مسافرت دعوت مي شويد، اما چندان راضي به انجام آن نيستيد. خبرهاي خوب و اميد بخشي در خانواده خواهيد شنيد. يک معامله شيرين در پيش داريد.
ارديبهشت(گاو)

يک جريان شغلي که اميدي به بهبود آن نداشتيد، به نفع شما به گردش مي افتد. از شما براي انجام يک نوع مشارکت و يا همفکري دعوت مي شود. در دنياي عاطفي ورق به نفع شما بر مي گردد و رضايت خاطر شما فراهم خواهد آمد. يک ملاقات در اين هفته براي شما خاطره انگيز و يا بسيار اميدبخش خواهد شد. به هر حال در اين هفته شانس با شما همراه است و بعضي دغدغه ها و نگراني هايتان برطرف ميشود. يک خبر خوش هم در راه داريد.
خرداد(دو پيکر)

 
در اين هفته خود را در موقعيت تازه اي احساس خواهيد کرد. از انجام يک مسافرت و يا خريد و معامله اي منصرف و يا دودل خواهيد شد. اين روزها بايد حواستان را جمع کنيد و بدون مطالعه دست به خريد مورد نظر نزنيد، چون احتمال مغبون شدن شما زياد است.يک آدم سوء استفاده چي در کمين شماست. سعي کنيد خود را در اختيار بعضي وسوسه ها قرار ندهيد.
تير(خرچنگ)

 
اين روزها خود را با بعضي افکار و روياهاي شيرين سرگرم مي کنيد . بد نيست و در روحيه تان اثر مثبت ميگذارد. مشکل و يا مشکلات تمام شدني نيست . يکي از راههاي رهايي همين کار است، که آدم فکر خود را با افکار شيرين سرگرم کند. شما بايد خود را با اين فکر که هيچ مشکلي نيست که آسان نشود، اميدوار نگه داريد.به يکي از دوستان که همفکر و همراه شماست ، اميدوار باشيد و دست رد به سينه او نزنيد.
مرداد(شير)

 
اين روزها اندکي بيش از حد معمول عجول و شتابزده هستيد ،انگار که اختيار خودتان دست خودتان نيست. اگر خوب دقت کنيد خواهيد ديد اين روحيه هيچ دليل منطقي ندارد.سعي کنيد بر اعصاب خود مسلط باشيد و قبل از اينکه پايتان به سنگ بخورد، خود را از اين وضعيت بيرون آوريد. از يک کار انجام شده توسط خود و يا يکي از نزديکان راضي نيستيد، اما حرص و جوش خوردن در اين مورد هم کارساز نيست ، پس سعي کنيد آرام باشيد.
شهريور(خوشه)


به مناسبتي هديه و يا پاداش خواهيد گرفت.در يک معامله راضي برمي گرديد. در برخورد با يک مشکل کمي حوصله به خرج دهيد، آن وقت خواهيد ديد که راه حل تا چه حد آسان خواهد بود. موفقيت مالي و يا تحصيلي يکي از نزديکان موجب رضايت خاطر شما خواهد شد. براي سرمايه گذاري در يک امر تجاري سعي کنيد عاقبت انديش باشيد . مشورت با کسان با تجربه بسيار کارساز خواهد بود.
مهر(ترازو)

 
از يکي از دوستان خبر و يا خبرهاي خوشي خواهيد شنيد. کاري را که در دست داريد، تمام کنيد. سهل انگاري در اين مورد به نفع شما نيست. قدرت تجسم خوبي داريد. اما سعي کنيد توهمات شما بر پايه واقعيت ها بنا شود. مقداري پول به دست شما مي رسد، اما يک خرج بزرگ هم به گردن شما مي افتد. از يکي از دوستان خبرهاي تعجب آوري خواهيد شنيد.
آبان(کژدم)

از اينکه بعضي خواسته هاي شما در خانواده جدي گرفته نمي شود، عصبي و ناراحت هستيد. شما سعي کنيد متقابلأ قضاوتي منطقي و عادلانه در مورد ديگران داشته باشيد و از نشان دادن عکس العمل هاي تند و مخالفت آميز خودداري کنيد. بعضي پيچيدگي هايي که به کار شما افتاده است ، خود را مقصر ندانيد. از اين نوع مشکلات و حوادث در زندگي همه پيش مي آيد. به زودي کار و تعهد مهمي به عهده شما گذاشته مي شود. از اين موقعيت به خوبي استفاده کنيد.
آذر(کمان)


اگر سهل انگاري از خود نشان دهيد ، به زودي ميانه شما با يکي از نزديکان به سردي خواهد گرائيد. سعي کنيد از پيش آمدن کدورت در محيط کار و يا خانواده جلوگيري به عمل آوريد، چون بيش از ديگران حرص و جوش خواهيد خورد. به زودي با انجام کاري شايستگي هاي شما براي بعضي ها که نسبت به آن ترديد داشتند، به ثبوت خواهد رسيد. اين روزها گوش به حرف اين و آن ندهيد تا دلخوري هايي براي شما پيش نيايد.
دي(بز)

هفته شلوغ و ناآرامي در پيش داريد.بي حوصلگي هاي شما هم مزيد بر علت خواهد شد. يک مشکل اداري برايتان دردسرساز خواهد شد. توصيه هاي ديگران را جدي بگيريد . با رسيدن مقداري پول آسوده خاطر خواهيد شد. جوانان متولد اين ماه سعي کنند در محيط خانواده حرف شنوي داشته باشند تاخود را از مشکلات احتمالي دور نگه دارند. زوج هاي جوان از بهانه جويي ها دوري جويند و تا حدي از حساسيت هاي خود بکاهند.
بهمن(دلو)


با وساطت و پادرمياني يکي از دوستداران دلگيري شما از يکي از دوستان برطرف ميشود. سعي کنيد بعضي بدبيني ها را از خود دور کنيد. يک مشکل کاري را مي توانيد با اندکي تدبير و مدارا حل کنيد. تاکنون به تجربه پي برده ايد که کارتان با لجبازي ها پيش نمي رود پس به صلاح شما است دست از اين اخلاق و همچنين خودخواهي ها برداريد.
اسفند(ماهي)

با رسيدن يک خبر خوش، احساساتي و شادمان خواهيد شد. سعي کنيد محبوبيت خود را نزد خانواده حفظ کنيد.اجازه ندهيد بعضي نگراني ها موجب دلسردي شما از کارتان شود.روزهاي آتي به يک رنگ نخواهد ماند. نگاه و توقع خود را از ديگران و به طور کلي دنيا تغيير دهيد، آن وقت بسياري از دلتنگي ها و مشکلات خود را حل شده خواهيد يافت


فالخند
متولد مرداد

علامت طالع‌بيني او شير است و اين نشانگر آن است كه مردهاي متولد مرداد به تعمير و نصب شيرآلات و همچنين محافظت از قفس شير در باغ‌وحش علاقه فراواني دارند و نيز زنهاي متولد اين ماه علاه بيشتري به شير دادن به نوزادان در مقايسه با زنهاي متولد ساير ماهها دارند. فلز او طلاست و اين هيچ معنايي نمي‌تواند داشته باشد مگر اينكه يك فرد متولد مرداد يا موهايش طلايي است يا چشمهايش و يا به هر صورتي يك تكه طلا از خودش آويزان كرده!
اگر شيرها را در يك شب‌نشيني و يا يك تجمع در سكوت و انزوا ديديد بدانيد كه از دو حال (و بلكه هم كمتر!) خارج نيست، يا به آنها اجازه ابراز وجود داده نشده و يا اينكه داده شده ولي كس ديگري بوده كه قدرت سحرش را از او بيشتر بوده و جمع خود به خود به طرف او متمايل شده است. اگر در چنين شرايطي با متولد ماه مرداد روبه‌رو شديد حتماً به سراغ او رفته و بگوييد: «عزيزم، تو قطعاً يك نابغه‌اي كه در يك چنين جمع حقيري سكوت كرده‌اي!»
حتماً از كلمه حقير در جمله‌تان استفاده كنيد زيرا با به‌كار بردن يك چنين كلمه‌اي او متوجه مي‌شود كه آدم بزرگي است چون مردادي‌ها دوست دارند كه آدمهاي بزرگي فرض شوند (البته اگر در حد همان فرضيه باقي نمانند!) و در پاسخ به شما خواهد گفت: «البته شما لطف داريد من آدم بزرگي نيستم و فقط در بعضي موارد بزرگم و مي‌دانم كه شما قطعاً جذب همان موارد بزرگ شده‌ايد!» او بعد از گفتن اين جمله به شدت هر چه تمامتر عاشق شما مي‌شود. اين را بدانيد كه اگر شما و يا هركس ديگري او را در آن جمع از انزوا خارج نكنيد قطعاً براي نشان دادن خودش به شيوه‌هايي چون حركات موزون، پشتك و وارو زدن و قرائت اشعار شاعران معاصر كه هيچ تناسبي با فضاي شما ندارد متوسل مي‌شود.
متولدين مرداد يا به‌زودي عاشق شما مي‌شوند و يا همين الان كه شما داريد فالشان را مي‌خوانيد عاشق هستند. بروز اين حس هيچ ربطي به سن و سال و تجرد و تأهلشان ندارد و معمولاً از همان سنين طفوليت عشق زميني را تجربه مي‌كنند و شيوه انتقال‌ احساسشان به شما معمولاً از طريق نامه‌هاي فراوان است. پس اگر در طول يك هفته چندين بار پستچي محله‌تان را ديديد كه به شما نامه مي‌دهد قبل از اينكه به او شك كنيد كه عاشق شما شده برويد و هرچه مردادي در اطرافتان هست رديف كنيد و يقين داشته باشيد كه اگر نگوييم همه آنها ولي از بين آنها يكي هست كه آن نامه‌ها را براي شما مي‌فرستد.


زن متولد مرداد
اگر خودتان را تكه‌تكه بكنيد، برويد سر راهش و با يك دسته‌گل زيبا ضمن اينكه گريه مي‌كنيد به او پيشنهاد ازدواج بدهيد و يا اينكه به او بگوييد اگر با من ازدواج نكني خودم را از بالاي برج پرت مي‌كنم، نه تنها به شما پاسخ نمي‌دهد بلكه دسته‌گل را گرفته و به داخل جوي آب مي‌اندازد و همان لحظه هر كجا كه باشيد يك ماشين دربست گرفته و به راننده مي‌گويد كه شما را هر چه سريع‌تر به برجي برساند تا شما في‌الفور خودتان را از بالاي آن به پايين پرت كنيد! زيرا زن مردادي دوست دارد كه با يك مرد مشهور و پولدار ازدواج كند. قبل از پيشنهاد ازدواج به زن مردادي مورد علاقه‌تان هرچه سريع‌تر كارتان را رها كرده و برويد و خودتان را به يك باشگاه خارجي فوتبال بفروشيد چون هم مشهور مي‌شويد و هم پولدار! زن متولد مرداد را يا پاي ميز توالت مي‌توان پيدا كرد و يا هنگام رفتن به دستشويي ولي سعي كنيد در هيچ كدام از اين دو موقعيت سراغ او نرويد چون او ترجيح مي‌دهد كه زماني شما را ببيند كه كاملاً آماده باشد


مرد متولد مرداد
غرش شيرهاي نر را زياد جدي نگيريد يا بهتر است بگوييم اصلاً جدي نگيريد! زيرا مردهاي متولد اين ماه يا جيغ و داد نمي‌كنند و يا اگر بكنند قطعاً سر چيزهاي پيش پا افتاده است.
مردهاي مردادي اصولاً ستايشگر زيبايي هستند بنابراين اگر زني هستيد كه نگاههاي ستايش‌آميز شوهرتان به ديگران باعث حسادتتان مي‌شود بهتر است كه فكري به حال خودتان بكنيد!


بيماريهاي متولد مرداد
مردادي‌ها را هيچ مريضي نمي‌تواند از پا درآورد و علت مرگ اغلبشان هم ناشناخته باقي مي‌ماند. اگر روزي به خانه آمديد و ديديد كه همسر مردادي شما در بستر بيماري افتاده اصلاً نگران نشويد و به او پيشنهاد رفتن به دكتر هم ندهيد. زيرا در آن لحظه تنبلي به سراغ او آمده و چون نمي‌خواهد در كارها به شما كمك كند خودش را به مريضي زده است! پس في‌الفور خانه را تميز كنيد، لباسهايش را بشوييد و غذا را هم آماده كنيد. مطمئن باشيد كه بعد از پايان كارها به سلامتي از بستر بيماري بلند مي‌شود!


مشخصات متولدين مرداد
پر محبّت ، متنفّر از دروغ ، واقعاْ قدرتمند ، ثابت قدم ، عاشق شهرت ، بسيار مغرور ، سر حال و بشّاش ، خودخواه و جاه طلب ، بد پيله ، خود بزرگ بين ، مقتدر ، مؤدّب ، فعّال و كوشا ، با ثبات و پايدار ، قوي و با اراده ، اهل معنويّات ، خود نما ، عاشق تعريف و تمجيد ، با جرأت و شهامت ، رهبر و فرمانروا ، زود گول مي خورد ، پر انرژي ، بلند نظر ، صدّيق و مهربان ، سخاوتمند ، وفادار ، شجاع ، علاقه مند به زندگي تجمّلي ، لجوج ، حساس ، پر توقّع ، پر تحمّل ، دوستِ واقعي ، يك پدر نمونه ، بي ريا ، رام شونده ، داراي خشمي طوفاني ، مدافع و پشتيبان اطرافيان ، علاقه مند به موسيقي ، بايد مورد ستايش قرار گيرد ، كمي حسود ، كار آمد ، دست و دلباز و تا حدودي ولخرج ، با گذشت ولي خودخواه ، بدون كينه ، فاقد بد ذاتي ، خون گرم ، ظريف كار ، سريع الانتقال ، خوش سيما و شكيل ، هميشه تميز ، يك دفعه و ناگهاني عصباني ميشود ، بسيار مؤدب و مورد احترام مردم.


مرد متولد مرداد:
يك شير ژيان و سر كش، يك عاشق پاكباز، يك دوست واقعي و يك پدر نمونه، بي عشق نمي‌تواند زندگي كند دل او از آئينه پاكتر و روشنتر است اما خشم او هم توفاني هم سهمگين خواهد بود. اغلب آدمهاي كارآمدي هستند به نحوي كه اغلب كارهاي منزل را شخصا و با مهارت تمتم انجام مي‌دهند


زن متولد مرداد:
باهوش، گرم و جذاب، شيك پوش، با شخصيت، خواهان تجمل، رياست طلب، دوستدار تعريف و تمجيد و كدبانو، در دوستان تاثير بسيار مطلوب بر جاي مي‌گذارد. مادري مهربان و صميمي كه مي‌كوشدفرزندان خود را مستقل و داراي اعتماد به نفس بار بياورد.

   + مهران ; ۱:٥۳ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢ امرداد ۱۳۸٦
comment نظرات ()