وبلاگ دست دوم

روزانه

هفته ای که گذشت خیلی هفته پرکار و اکتیوی بود.یا خونه نبودم یا اگه بودم همش تنها بودم.وقت آزاد نداشتم اگر هم داشتم مشغول غذا درست کردن بودم که از بی غذائی نمیرم.اونقدر هم سرم شلوغ بود که فرصت نمیکردم دور و برم رو مرتب کنم.پرشین بلاگ هم شوخیش گرفته بود هی میگفت پسوردت اشتباست.بخاطر این نشد که سر موقع از تبریکهاتون تشکر کنم.
بجاش الان با یک هفته تاخیر میگم ممنونم تشکر.اما خوشحالم که روز تولدم مهمان خونه تو بودم.یک روز فراموش نشدنی بود.هیچوقت یادم نمیره
امروز فرصت شد تا به کارهای عقب افتاده هفته پیشم برسم.از صبح بیدار شدم خونه رو مرتب کردم.بخاری رو که از زمستون مونده بود و خاموش بود رو برداشتم گذاشتم تو کارتنش تو انباری.بعدشم شروع کردم به لباس شستن.فکر میکنم چهارساعتی مشغول بودم.حالا هم باید بشینم مثل یک آدم خوب اتو بکشم.در حین لباس شستن نهایت استفاده از وقت رو کردم و جارو برقی هم کشیدم.حتی کانکت هم شدم.الان دلم خواب میخواد فقط اما میدونین چیه؟من خیلی آدم بدبختی هستم چون از روزی که رفتم مدرسه وشروع کردم سر کلاس اول ابتدائی درس خوندن تا الان همش باید درس بخونم همش باید آماده باشم.چند ماهی هست که علاوه بر کتابهائی که درس میدم چندتا ماهنامه مرتبط با کامپیوتر میخرم و میخونم که بروز تر باشم.تا اون هفته هم که خودم امتحان داشتم.
تو این گیر و دار بی وقتی یادم اومده که من دوربینمو جا گذاشتم.اون هم با اون همه عکس و خاطره از اون روزایی که میخواستم واسه تنبیه خودم هیچوقت فراموششون نکنم و باهام باشند.این سایبرشات عزیز از هر توئی بی معرفت تر بود.نه تو قرعه کشیش برنده شدم نه خودش برام موند.حداقل یدونه عکس هم ازش رو کامپیوتر نگه نداشتم که بگم این عکسه برام اینقدر هزینه داشته.
با اون همکارای عزیز راه دور فکر میکنم الان دوربین غذای کوسه ها شده!نه اشتباه کردم کوسه ها هستند که شکار دوربین تو دست همکارا شدند.
در ضمن فرید جان اومدی تو وبلاگم یک نشونی از خودت بذار.اگه نخواستی این کار رو بکنی ایمیلم رو بردار و خودت رو به ایمیلم معرفی کن.کارت دارم ok؟
آدم وقتی خوش نمیتونه چیزی بنویسه.نمیدونم شاید من چهارسال فقط تمرین کرده بودم که تلخ بنویسم.با جمله هائی که بشه خوشحالی درونیم رو نشون بدم غریبه ام.این اصلن هم عجیب نیست.
عکس زیر هم ماهی های آکواریومم هستند که در حال شیطونی با دوربین خدابیامرزم شکار شدند.( میبینین که بالا سرشون یک مزاحم هم دارند.!!هرچی نباشه اینجا ایرانه).

   + مهران ; ۳:۳۱ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ٦ اردیبهشت ۱۳۸٦
comment نظرات ()