وبلاگ دست دوم

فال هفته

فروردين(بره)
از کسي که نسبت به او اميد بسته بوديد، بدقولي و يا ناسپاسي خواهيد ديد.کج خلقي و ناسازگاري را از خود دور کنيد وگرنه يکي از نزديکان از دست شما رنجيده خاطر خواهد شد. يکي از دوستان قديمي و صميمي شما را از خبر مهمي آگاه مي کند و باعث راحتي خيال شما خواهد شد. احساس خواهيد کرد که در موقعيتي نوميدکننده، دست نجاتي به سوي شما دراز شده است.
 
 ارديبهشت(گاو)
اين روزها براي آسايش خود، بايد واقعيت ها را هر چند اگر تلخ باشند بپذيريد و اگر توانايي تحمل آنها را نداريد، سعي کنيد فکر آنها را از سرتان دور نمائيد و ذهنتان را با افکار شيرين و اميدوارکننده مشغول نگه داريد. در يک ميهماني و يا جمع چندنفري پيشنهاد تازه و پرخير و برکتي خواهيد شنيد.اگر اين روزها احساس تنهايي مي کنيد، مطمئن باشيد که اين احساس کاذبي است ، کافي است کمي به دور وبر خود نگاه کنيد.
 
 خرداد(دو پيکر)
در اين هفته پس از مدتها انتظار سرانجام لبخند شيرين زندگي را به روي خود خواهيد ديد.آن التهاب و طغيان احساسات را که منتظرش بوديد، از سر گذرانده ايد و ديگر فکرتان را با افکار تيره و نگران کننده مشغول نگه نداريد. اين کار جز خودآزاري چه نامي ميتواند داشته باشد؟ از يک خبر مربوط به يکي از نزديکان دلگير خواهيد شد. به مسافرتي کوتاه مدت دعوت ميشويد.
 
 تير(خرچنگ)
به زودي خود را در محيط و فضايي تازه احساس خواهيد کرد. راهي تازه و روشن پيش پاي شما گشوده ميشود ، سعي کنيد با چشمان باز و با پيش بيني هاي دقيق و کامل به جلو گام برداريد. بعضي وسوسه ها و حسادت ها ممکن است در کار و يا برنامه هايتان موانعي ايجاد کند.در يک رقابت به موفقيت خود مطمئن باشيد و در مقابل رقبا جاي خالي نکنيد. هدفي که در سر داريد بزرگ اما دست يافتني است.
 
 مرداد(شير)
هفته را با مقداري کلافگي شروع مي کنيد.چندکار نيمه کاره به صورتي مبهم در هم پيچيده ميشود. سعي کنيد بر اعصاب و افکارتان مسلط باشيد رهايي از اين وضعيت چندان مشکل نيست، به شرطي که بتوانيد افکارتان را منظم کنيد.به زودي به خاطر امر مهمي مورد توجه قرار مي گيريد.ديگران از نقطه نظرهاي شما حمايت خواهند کرد. يک هديه و يا سوغاتي گرانبها در راه داريد.
 

 شهريور(خوشه)
اين روزها بايد کمي بردبار باشيد و سعي کنيد صبر و تحمل را پيشه کنيد ، به زودي اوضاع و احوال را به کام خود خواهيد ديد و از اين سردرگمي و بلاتکليفي بيرون خواهيد آمد. يکي از مشکلات مالي شما در سرازيري حل و فصل قرار خواهد گرفت. از کسي که انتظاري از او نداريد و يا کمکي از او نخواسته ايد، مهرباني و فداکاري خواهيد ديد . سعي کنيد قلب و فکرتان را با نکات و موارد مثبت و اميدوارکننده ، گرم نگه داريد.
 

 مهر(ترازو)
نگران نباشيد، کارتان به زودي روي غلطک خواهد افتاد. يک گره اداري باز ميشود. مقداري پول به دست شما خواهد رسيد. آن دسته از متولدين اين ماه که به کار ورزش مشغولند، به موفقيت هايي در جهت خواسته هاي خود دست مي يابند.براي کارمندان مزايايي از جهت حقوق به دست خواهد آمد. در روزهاي پاياني هفته براي مقابله با يک جريان نامساعد از خود صبوري نشان دهيد.
 

 آبان(کژدم)
اگر کمي به خود بپردازيد و اخلاق و رفتار خود را مورد سنجش قرار دهيد، آن وقت خواهيد ديد که بخشي از مشکلات شما ناشي از خودخواهي ها و زياده طلبي هايتان است. سعي کنيد منصف باشيد و آنچه را که براي خود نمي پسنديد، براي ديگران هم نپسنديد، براي ديگران هم نپسنديد. يک برنامه و يا نقشه شما به نتيجه مورد نظر نزديک ميشود. اين روزها بهتر است به جاي احساساتي شدن ، منطقي فکر کنيد.
 

 آذر(کمان)
در اين هفته به يکي از خواسته هايتان مي رسيد و يا به تقاضاي شما در مورد امر مهمي پاسخ رضايت آميزي داده ميشود. يکي از راه دور چشم انتظار و نگران حال شما و خانواده است. شايسته است او را همچنان بي خبر نگذاريد. به زودي خبر مهمي دريافت مي کنيد . در اواخر هفته مي توانيد خود را از چند جر و بحث مشاجره آميز دور نگه داريد ، وگرنه بايد تا چند روز با خود جنگ اعصاب داشته باشيد.
 

 دي(بز)
اين روزها تا حدي خود را نگران و غمگين مي يابيد. ظاهرأ براي اين حالت دلايلي در بين نمي بينيد.چنين وضعيتي معمولأ براي هر کسي پيش نمي آيد، يعني آدم هميشه به يک حالت نيست اما اگر خوب در خود فرو رويد، خواهيد ديد که حالات بروز غم و شادي در انسان بي دليل نيست. اين روزها چشم انتظار ديداري هم هستيد ، به زودي اين انتظار پايان مي گيرد.سعي کنيد براي خود سرگرمي هاي شيرين فراهم آوريد تا از بعضي خودخوري ها خلاص شويد.
 

 بهمن(دلو)
اگر مي توانيد اختلافي را که با يکي داريد، هر چه زودتر به خوبي و خوشي پايان دهيد و رضايت خاطر شما فراهم آيد، بايد از يکدندگي و سخت گيري هاي بي منطق دست برداريد. در اواسط هفته نامه اي و يا سندي که مدتها در انتظارش بوديد، به دست شما ميرسد . در اين هفته پي خواهيد برد که بايد بر اطلاعات تخصصي در زمينه ي خاص بيفزائيد تا بتوانيد موفقيت هاي آتي خود را پايه ريزي کنيد.
 

اسفند(ماهي)
يکي از دوستان علاقه مند بي آنکه خود بدانيد منتظر خبر و يا ديداري از شماست. در اين هفته موجباتي فراهم مي آيد تا اميدواري هاي شما نسبت به آينده ويا برنامه اي خاص تکميل شود.يک کار اداري را با موفقيت به انجام مي رسانيد. يکي با خبر خوش نزد شما باز مي گردد. اين روزها سعي کنيد از جر و بحث هاي بي مورد و بي نتيجه با بزرگان خانواده بپرهيزيد و کار را از آنچه که هست مشکل تر نکنيد.
 

پ.ن

هی آقا. من که از بدو تولد این اتفاق (از کسي که نسبت به او اميد بسته بوديد، بدقولي و يا ناسپاسي خواهيد ديد) برام افتاده.دیگه گرگ بارون دیده شدم

   + مهران ; ۱٢:۳٤ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٤ شهریور ۱۳۸٦
comment نظرات ()